Типи правил гравців у футбольних іграх

Правила футболіста

Правила для футболістів включають правила висоти воріт, поля та м'яча, правила чергового арбітра та деталі в цій статті.

Футбол - дуже популярний вид спорту з минулого донині, ним також користуються всі люди, як дорослі, так і діти.

Хто не знає Кріштіану Роналду чи Ліонеля Мессі? Напевно всі знають. Ну, ці двоє людей є професійними футболістами, які сьогодні дуже відомі завдяки своїм надзвичайним досягненням у світі футболу.

Популярність футболу стосується не лише гравців, у ньому є правила гри, які роблять футбол красивішим.

Ми вже можемо знати деякі правила футболу, такі як розмір поля, голи, кількість гравців, офсайдні умови та багато іншого. Положення про футболістів приймає ФІФА, щоб сподіватися, що це може бути відомо як гравцям, так і футбольним глядачам.

Отже, які правила для футболістів приймає ФІФА? Давайте розглянемо наступне пояснення.

1. Мета

правила футболіста

Гол у футбольній грі має висоту ворота 2,44 метра і ширину 7,32 метра.

3. М’яч

Куля має круглу форму, важить близько 396-453 грамів і має окружність близько 68-71 см.

4. Правила гри

Перед початком поєдинку гравці повинні потиснути один одному руку з гравцем-суперником.

Потім арбітр кине металеву монету, де кожен капітан команди вибере одну сторону медалі. Вибір тієї сторони медалі, де капітан може вибрати стартовий м'яч або гол.

5. Кількість гравців

Кількість гравців для кожної команди у футбольному матчі, а саме 11 гравців.

Якщо кількість гравців менше 7 гравців або 4 гравці отримують червону картку, то команда програє матч

6. Капітан команди

Кожна команда має капітана, який відповідає за обговорення з суддею, якщо в матчі виникають проблеми.

7. Правила носіння аксесуарів

На матчах гравцям дозволяється носити такі аксесуари, як

• Джерсі

Джерси, що використовуються, не повинні бути однаковими між двома командами, як за кольором, так і за малюнком. Кожна команда має принаймні два майки, а саме домашню (домашня зустріч) та виїзну (виїзну).

• Футбольні шкарпетки та колоди

На футбольних матчах гравці зобов’язані носити шкарпетки та декери. Використання цих аксесуарів спрямоване на захист гомілки та зменшення ризику отримання травм.

• Рукавички

Для воротарів використовуються спеціальні рукавички, які захищають руки від сильних ударів і полегшують ловлю м’яча. Крім того, інші гравці також можуть носити його, коли місце холодне або сніжне.

• Головний убір

Покриття для голови використовуються спеціально для гравців, які отримали травми голови.

8. Арбітр

Суддя відповідає за ведення ходу матчу та прийняття рішень, коли гравець робить фол. Ну, виконуючи свої обов'язки, судді допомагають 2 помічники судді на місцях.

9. Помічник судді

Помічника судді часто називають лайнсменом. Лайнсмен відповідає за допомогу головному судді у прийнятті рішень поза грою, піднявши прапор, а також контролюючи виконання кидків та подач з кутів.

10. Правила хронометражу футбольних ігор

Футбольна гра на повний робочий день становить 90 хвилин і розділена на дві половини. Кожен раунд має 45 хвилин. Після завершення першого тайму гравцям надається перерва на 15 хвилин.

Якщо потрібен переможець, а час матчу становить 90 хвилин, буде проведений додатковий раунд 2 х 15 хвилин. Після того, як рахунок буде незмінним, а переможця немає, буде виконана пенальті.

11. Правила старту

Старт проводиться під час початку матчу. Отже, деякі правила при запуску початку, наприклад, при початку матчу, після голу, початку другого тайму та початку раунду додаткового часу.

12. Правила цілей

Гол забивається, коли м'яч повністю переходить лінію воріт, а гравця немає у фолі чи поза грою.

13. Правила офсайду та онсайду

Офсайд трапляється, коли гравець передає м'яч іншому гравцеві в обороні суперника, але гравець стоїть перед захисником суперника. Помічник арбітра підніме прапор, якщо є офсайд, тепер протилежність офсайду називається офсайдом.

Також читайте: Поради щодо прийомів для проходження відбору тестування газет (використовуйте цей метод)

14. Правила виходу м’яча

Коли м'яч виходить на бік поля, це буде вкидання, якщо м'яч вийде поруч з воротами, буде виконаний кутовий удар або удар по воротах.

Коли гравець отримує травму, арбітр дасть вказівку гравцеві викинути м'яч за межі поля.

15. Вкиньте

Коли м'яч поза майданчиком, гру виконує вкидання або кидок однією з команд.

Команда, яка виконує вкидання - це та команда, яка не викинула м'яч. При киданні м'яча використовуйте обидві руки, і м'яч тримається над головою. Крім того, гравці не повинні занадто довго піднімати м'яч.

16. Удар по воротах

Удар у ворота виконується, коли м'яч перетинає лінію поруч з воротами, спричиненими гравцем, що виступає.

Цей удар може виконувати один з гравців, будь то воротар або товариш по команді, за умови, що він не перевищує лінію воротарської лінії.

17. Кутовий удар (кутовий)

Кутовий удар виконується, коли м'яч перетинає лінію поруч з воротами, спричиненими самим гравцем. Кутовий удар виконує гравець суперника в кутовому.

18. Заміна

У футбольному матчі заміни можуть проводитись лише для 3 гравців.

19. Правила порушення

Коли трапляються серйозні порушення, такі як жорсткі снасті, гандбол, витягування сорочки суперника, тривожні рухи тощо. Арбітр має право видати дві картки, а саме червону та жовту картки.

Червону картку отримує гравець, який зробив серйозний фол, і наслідком цього є вилучення гравця. Поки жовта картка дається за суворе попередження, якщо ви отримаєте дві жовті картки, ви автоматично отримаєте червону картку.

20. Правила вільного удару (Вільний удар)

Вільний удар виконується, коли гравець робить фол. Там, де відбувається порушення, м'яч зі штрафного удару може бути вдарений прямо у ворота або ж переданий іншому гравцеві.

21. Штрафне покарання

Гравці, які вчинили фол у воротарській зоні, будуть винагороджені штрафним ударом. Ці порушення включають боротьбу, гандбольний м'яч та кілька інших порушень, скоєних у штрафному майданчику. Один із гравців буде призначений виконати цей пенальті

Це пояснення різних правил футбольних ігор. Може бути корисним!